Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych, rodzinnych i nieletnich Sądu Rejonowego w Kościerzynie

Kierownik zespołu: Paweł Liedtke

siedziba: ul. Zgr. Ks. Zmartwychwstańców 1, 83-400 Kościerzyna

obsługa zespołu: pok. 2.11, tel. (58) 686 93 13, fax (58) 686 93 45

e-mail: kuratorzy@koscierzyna.sr.gov.pl

  • Kuratorzy zawodowi ds. karnych:

Bogumiła Wołoszyn, pok. 2.17, tel. (58) 686 93 15 dyżur:

poniedziałek, wtorek 09.00 – 14.00

e-mail: bwoloszyn@koscierzyna.sr.gov.pl

Tadeusz Słomski, pok. 2.15, tel. (58) 686 93 14 dyżur:

czwartek, piątek 08.00-13.00

e-mail: tslomski@koscierzyna.sr.gov.pl

Arkadiusz Krasnodębski, pok. 2.15, tel. (58) 686 93 14 dyżur:

wtorek, środa 09.00-14.00

e-mail: akrasnodebski@koscierzyna.sr.gov.pl

Marcin Dzionk, pok. 2.17, tel. (58) 686 93 15 dyżur:

środa, piątek 07.30 – 12.30

e-mail: mdzionk@koscierzyna.sr.gov.pl

  • Kuratorzy zawodowi ds. rodzinnych i nieletnich:

Paweł Liedtke, pok. 2.11, tel. (58) 686 93 31 dyżur:

środa, czwartek 9.00 – 14.00

e-mail: pliedtke@koscierzyna.sr.gov.pl

Ewelina Jaszewska, pok. 2.11, tel. (58) 686 93 31 dyżur:

poniedziałek, wtorek 8.00 – 13.00

e-mail: ejaszewska@koscierzyna.sr.gov.pl

Lucyna Słomska, pok. nr 1.09, tel. (58) 686 93 18 dyżur:

czwartek, piątek 9.00 – 14.00

e-mail: lslomska@koscierzyna.sr.gov.pl

Anita Hromiak, pok. nr 1.09, tel. (58) 686 93 18 dyżur:

poniedziałek, wtorek 8.00 – 13.00

e-mail: ahromiak@koscierzyna.sr.gov.pl

Grzegorz Rybakowski, pok. 1.08, tel.(580686-93-28

poniedziałek, piątek 7.30 – 12.30

e-mail: grybakowski@koscierzyna.sr.gov.pl